r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Poeci na start
24-04-2013

IAS 24: Poeci na start

Organizatorzy Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń do udziału w 14 jego edycji.
Poeci amatorzy będą prezentować swoje utwory w drugiej połowie przyszłego miesiąca, ale zgłoszenia należy przekazywać do 15 maja.

W konkursie, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwo Powiatowe w Kraśniku, mogą wziąć udział dzieci z klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli. 

Każdy z uczestników może zgłosić po 2 napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, które sam wyrecytuje przed komisją. 

W dotychczasowych edycjach konkursu swoje dzieła prezentowało ponad 400 poetów, z których najmłodszy miał 7, a najstarszy prawie 80 lat. 

Zgłoszenia uczestników wraz z tekstami należy przesyłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym i 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku. Regulamin i karty zgłoszeniowe są też dostępne na stronach internetowych: www.goktrzydnik.com.pl i www.powiatkrasnicki.pl.

Zródło: www.trzydnik.ias24.eu

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: