r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Chcą -wygrać sukces-
12-04-2013

IAS 24: Chcą -wygrać sukces-

11 spośród 45 młodych wokalistów, którzy w czwartek 11 kwietnia wystąpili w eliminacjach ogólnopolskiego konkursu wokalnego „Wygraj sukces” w Trzydniku Dużym, zakwalifikowało się do etapu regionalnego.
O nagrodę główną, czyli wyjazd do Eurodisneylandu w Paryżu, będzie walczyć m.in. Karolina Rak z Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. Jurorom czwartkowych eliminacji spodobały się wykonane przez nią utwory "Bądź moją siłą" i "Pomilczeć chcę", które zdolna trzydnicka wokalistka przygotowała pod kierunkiem Ewy Soboty.

Oprócz niej w dalszej rywalizacji wezmą udział: Elżbieta Jakubiec z Białej Drugiej, Kinga Dziduch, Magdalena Palinka i Monika Grabias z Biłgoraja, Aleksandra Hulak, Julia Kierepka, Karol Lenart i Aneta Jaworska z Janowa Lubelskiego, Dominika Drdzeń z Gościeradowa oraz Karol Wnuk z Batorza Kolonii.

Oprócz 11 nominacji jury przyznało 6 wyróżnień dla: Moniki Pawłasek z Nowych Moczydeł, Zuzanny Flis, Julii Szczepanowskiej i Elżbiety Gabryel z Lublina, Aleksandry Małek z Janowa Lubelskiego oraz Bartłomieja Rząda z Modliborzyc.

Etap regionalny odbędzie się w maju, zaś finał zaplanowano tradycyjnie na połowę czerwca w Tarnobrzegu, gdzie w 1996 roku narodził się pomysł konkursu.

Głównym jego organizatorem jest Tarnobrzeski Dom Kultury, a współorganizatorami kilkadziesiąt gminnych ośrodków w całym kraju, w tym GOK w Trzydniku Dużym oraz Studio "Pro Media".

Zródło: www.trzydnik.ias24.eu

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: