r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

JUBILEUSZOWE X Forum Kobiet Aktywnych
15-06-2018

JUBILEUSZOWE X Forum Kobiet Aktywnych

Zagości już 1 lipca w Parku Zdrojowym w Nałęczowie.
W trakcie tegorocznej edycji będziemy wspólnie kroczyć „Śladami kobiecej tożsamości”.  Spotkanie w Nałęczowie to również doskonała okazja do świętowania 15lecia Stowarzyszenia Wspierania Aktywności „Bona Fides” i podsumowania dziesięciu edycji forum. Jak co roku będzie kolorowo, rozwojowo i twórczo!
 
Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:
 
1.Program
2. Rejestracja
 
Prosimy o czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej e-mailem na adres: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl albo o dostarczenie do biura projektu na adres: Stowarzyszenie Bona Fides, ul. Niecała 4/5a, 20-080 Lublin do dnia 27.06.2018 roku.
 
 
 
3. Bilet wstępu
 
W tym roku biletem wstępu na Forum jest książka. Zebrane zasoby uzupełnią Bibliotekę Kobiet Aktywnych. To  Uczestniczki decydują o tytule, jednak każda książka pewnego dnia trafi do drugiej kobiety. Czasami kilka słów, czy jedna książka potrafią pobudzić do działania i pozwolić na refleksje, które na co dzień nam umykają. Zachęcamy, by „bilety” były rozwijające, motywujące, odkrywające kobiecą tożsamość i przybliżające inspirujące kobiece historie.
 
4. Stoiska regionalne
 
Zapraszamy do podzielenia się swoimi zdolnościami i umiejętnościami, a jednocześnie wystawienia swojej twórczości podczas tegorocznego Forum. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca!  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.
 
 
 
5. Konkurs LIDERKA KOBIECEJ AKTYWNOŚCI 2018 R.
 
Podczas jubileuszowego Forum Kobiet Aktywnych wyróżnimy kobiety, które dzięki swojej pasji i zaangażowaniu działają aktywnie na rzecz społeczności lokalnych. Konkurs wyłoni 10 LIDEREK KOBIECEJ AKTYWNOŚCI 2018, które m.in.:
– od kilku lat czynnie uczestniczą w życiu społecznym środowiska lokalnego,

– są wzorem godnym naśladowania,

– od kilku lat podejmują działania mające na celu pomoc i wsparcie społeczeństwa lokalnego,

– zdobyły zaufanie środowiska lokalnego i wprowadzą innowacyjne rozwiązania w jego obrębie.

UWAGA: W tegorocznej edycji Konkursu dopuszcza się możliwość zgłaszania kandydatek nagrodzonych w latach ubiegłych statuetką Kobiety Aktywnej Lubelszczyzny.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 czerwca 2018 roku (liczy się data wpływu). Zgłoszenia należy przesłać na adres Stowarzyszenia Wspierania Aktywności BONA FIDES z siedzibą w Lublinie 20-080, ul. Niecała 4/5a lub zeskanowane na adres mailowy: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl

Wszelkie dodatkowe informacje: Aleksandra Rutkowska 696 432 161 oraz Elżbieta Sugier 570 089 664.

Forumularz Zgłoszeniowy do Konkursu Liderka Kobiecej Aktywności 2018

Regulamin Konkursu Liderka Kobiecej Aktywności 2018

 
ZAPRASZAMY!
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: