r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Nowe przedszkole coraz bliżej
13-06-2018

Nowe przedszkole coraz bliżej

Rozbudowa przedszkola w Olbięcinie jeszcze trwa, ale Gmina Trzydnik Duży już przygotowuje się do wyposażenia obiektu. Właśnie ogłosiła przetarg na dostawę mebli i nowoczesnych pomocy dydaktycznych dla przyszłych użytkowników.
Wójt Franciszek Kwiecień zapewnia, że prace przy rozbudowie są realizowane zgodnie z harmonogramem. - Trwa układanie dachu, a gdy ten będzie gotowy, wykonawca robót zabierze się za tynki, instalacje i inne prace wykończeniowe. W sierpniu chcemy już wyposażać przedszkole i otworzyć je 1 września - mówi wójt Kwiecień.

W nowym obiekcie dzieci będą mieć do dyspozycji m.in. sprzęt multimedialny z tablicą interaktywną, sztalugi i materiały plastyczne, nowoczesne programy do nauki matematyki i zajęć językowych oraz zestawy do ćwiczeń motorycznych, a nawet magiczny dywan.

Wszystko ma być dostarczone do 20 sierpnia.
Nowa część przedszkola w Olbięcinie powstaje w miejscu przeniesionego placu zabaw. Oprócz pomieszczeń dydaktycznych, znajdą się w niej szatnie i sanitariaty.

Do 85 procent kosztów netto budowy i wyposażenia będą stanowić środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: