r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Remont świetlicy w ośrodku kultury
08-08-2012

IAS 24: Remont świetlicy w ośrodku kultury

Artyści, uczestniczący w imprezach, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, będą występować w bardziej komfortowych warunkach. Właśnie rozpoczął się remont świetlicy, znajdującej się na poddaszu budynku, współfinansowany ze środków unijnych.

Część poddasza zostanie zagospodarowana na nowe sale, drewniana podłoga będzie wymieniona na terakotę, a wnętrza pomalowanie.


Trzydnicka świetlica to miejsce wielu inicjatyw społecznych. Odbywają się w niej spotkania kół gospodyń wiejskich, zajęcia dla dzieci, warsztaty plastyczne, wystawy, kameralne spotkania poetyckie i inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe.

Uczestniczą w nich zarówno mieszkańcy gminy, jak i turyści, dla których jedną z ciekawszych atrakcji jest stała ekspozycja dawnych sprzętów domowych. Są wśród nich na przykład: niecki, dzieże, kołowrotki i maśniczki. 

Prace potrwają około miesiąca i powinny się zakończyć jeszcze w wakacje. (fot.arch.GOK w Trzydniku Dużym)
(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: