r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Bezpłatne zajęcia w GOK-u
14-09-2012

IAS 24: Bezpłatne zajęcia w GOK-u

Po wakacyjnej przerwie Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym wznawia bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 13 września o 14.30 w siedzibie GOK-u.

Zajęcia poprowadzi Teresa Przypis, instruktor plastyki, wieloletnia nauczycielka i uczestniczka plenerów malarskich, prowadząca własną działalność plastyczną. 


Uczestnicy spotkań będą mogli doskonalić swoje umiejętności manualne, wyobraźnię i twórczą inwencję, a także uczyć się kreatywności, samodzielności i cierpliwości oraz zyskać pewność siebie i przełamywać bariery komunikacyjne.

Wszystkie materiały zapewnia organizator zajęć, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 695 092 142.


Sprawdzianem artystycznego poziomu prac, wykonywanych przez uczestników spotkań w trzydnickim ośrodku kultury są nie tylko lokalne wystawy, ale również sukcesy w ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursach. M.in. w ubiegłym roku w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Grafika 2011" wyróżnienia za linoryty otrzymali: Martyna Nowosad, Karol Morchonowicz i Daria Suchora. Uczestniczyło w nim ponad 480 dzieł młodych artystów z ośmiu województw. Nagrody otrzymało 21 autorów, a na wystawę pokonkursową zakwalifikowano prace 69 twórców, w tym "trójki" z Trzydnika Dużego. 

Ponadto praca Martyny Nowosad została doceniona przez jury 13 Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Dziecko i Pies". W tym konkursie jurorzy oceniali ponad 10 tysięcy prac z ponad 30 krajów, a na wystawę pokonkursową wybrali prawie 700 prac w tym tę, wykonaną przez Martynę Nowosad.


(fot.arch.GOK w Trzydniku Dużym)
(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna