r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Przegląd twórczości wiejskiej
14-10-2012

IAS 24: Przegląd twórczości wiejskiej

Zbliża się jedenasta edycja Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Wsi organizowanego w Trzydniku Dużym. Impreza odbędzie się w połowie listopada, ale zgłoszenia chętnych już są przyjmowane.

W przeglądzie mogą uczestniczyć zespoły teatralne, kabarety, zespoły śpiewacze, kapele, chóry lub zespoły

wokalno-instrumentalne. Jury będzie oceniać w oddzielnych kategoriach zespoły prezentujące widowiska oparte na obrzędach i zwyczajach ludowych, sztuki teatralne lub skecze oraz zespoły śpiewacze i kapele ludowe w dowolnym repertuarze regionalnym. Jurorzy wezmą pod uwagę jego wartości artystyczne i poznawcze.

Zespoły śpiewacze, chóry i kapele przygotowują po dwa utwory, natomiast występy zespołów teatralnych i kabaretowych mogą trwać do 30 minut.

Tematyka prezentacji nie jest ograniczona, ale nie mogą to być programy, przedstawiane we wcześniejszych edycjach przeglądu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 9 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w trzydnickim GOK-u pod numerem: 15 873 18 26 lub w Starostwie Powiatowym w Kraśniku pod numerem: 81 826 17 92, albo znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.cba.pl.
(fot.arch.GOK w Trzydniku Dużym)
(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

grafika
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna