r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Otwarta droga do Eurodisneylandu
26-04-2018

Otwarta droga do Eurodisneylandu

Dziesięcioro wokalistów, którzy wystąpili podczas eliminacji wstępnych Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj sukces” w Trzydniku Dużym, zdobyło nominacje do kolejnego etapu zmagań. W przesłuchaniach, które odbyły się w środę 25 kwietnia w miejscowym ośrodku kultury, zaprezentowało się 52 wykonawców. 

 

Najlepiej wypadli: Natalia Sikora, Maria Dametko i Oliwia Kuśmierz z Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie, Julia Kierepka i Franciszek Łukasz z Janowskiego Ośrodka Kultury w Janowie Lubelskim, Zuzanna Gajor z Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej, Anna Błaszczak z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, Julia Kozłowska z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej "Smart School" w Zamościu, Kaja Peć ze Szkoły Podstawowej w Józefowie i  Magdalena Rawska z Oddziałów Gimnazjalnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim. 

Oprócz nominacji jurorzy przyznali 10 wyróżnień, w tym jedno dla reprezentantki gospodarzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym - Angeliki Turowicz. Pozostałe otrzymali: 
Julia Jaworska, Martyna Zwolak, Julia Jargiło, Magdalena Sulowska i Weronika Czajka z JOK w Janowie Lubelskim, Emilia Bielecka z Mobilnej Szkoły Muzycznej także w Janowie Lubelskim, Gabriela Bielecka z Niepublicznego Ogniska Artystycznego "Akademia Talentów" w Lublinie, Łucja Szczygieł ze Szkoły Podstawowej w Wólce Ratajskiej i Kornelia Szlachetka z CKPiT w Poniatowej.

Popisy młodych wokalistów oceniali Kornelia Niedbał z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i wokalistka zespołu "Kalina Folk" z Polichny Ewa Białoń oraz pedagog z Trzydnika Dużego Leszek Sitarczyk.

Kolejny etap konkursu odbędzie się w maju, a finał we wrześniu. Zdobywca Grand Prix pojedzie wraz ze swoim instruktorem na wycieczkę do Eurodisneylandu pod Paryżem. 

źródło: IAS 24

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: