r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Do trzech razy sztuka
10-04-2018

Do trzech razy sztuka

„Neptun” Ożarów został zwycięzcą trzeciego Turnieju Piłki Siatkowej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. W sobotę 7 kwietnia w hali miejscowego gimnazjum o główne trofeum rywalizowały cztery zespoły, złożone z zawodników w wieku co najmniej 40 lat.

- Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Siatkarze z Ożarowa okazali się najlepsi, ale rywalizacja była zacięta i wyrównana, o czym może świadczyć fakt, że większość setów kończyła się różnicą zaledwie kilku punktów, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadały dopiero po tie-breakach - podsumowują organizatorzy.

Tegoroczni triumfatorzy, czyli "Neptun" Ożarów, zdetronizowali rywali z "Yellowstone" Kraśnik (na zdj.), którzy wygrali dwa poprzednie turnieje. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa "Oldboys" Janów Lubelski, a na czwartej pozycji rywalizację zakończyli gościnni gospodarze, czyli "Tatusiowie" z Trzydnika Dużego. 

Uczestników sobotnich zmagań powitał dyrektor trzydnickiego gimnazjum Ryszard Wolanin, a puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów wręczał zastępca wójt gminy Trzydnik Duży Dariusz Maciąg. 

 

 Źródło: IAS 24

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: