r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Pracownia "Orange" jest w zasięgu
18-10-2017

Pracownia "Orange" jest w zasięgu

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym jest w czołówce placówek, walczących w ogólnopolskim konkursie o nowoczesną "Pracownię Orange". Szansa na wygraną jest duża, ale by była pewna pracownicy ośrodka apelują o mobilizację w ostatnich dniach głosowania, które kończy się w najbliższy piątek.

Na razie trzydnicki GOK jest na drugim miejscu w województwie lubelskim za Piotrowicami w gminie Strzyżewice. 

W plebiscycie bierze udział ponad 60 placówek ze wsi i miasteczek do 40 tysięcy mieszkańców, które ubiegają się o 25 pracowni. Zgodnie z regulaminem 16 takich pracowni zostanie utworzonych w bibliotekach i ośrodkach kultury, które zdobędą największe poparcie internautów w swoim województwie. Pozostałe 9 lokalizacji zależy już tylko od liczby głosów oddanych na poszczególne placówki bez względu na to z jakiego są regionu. 

Głosowanie trwa do 20 października na stronie: www.pracownieorange.wp.pl za pośrednictwem adresu e-mail lub profilu na Facebook'u.

Każda pracownia będzie wyposażona m.in. w trzy laptopy z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne, konsole Play Station 4 i meble. Wszystko ma być dostarczone i zainstalowane przez organizatorów plebiscytu z Fundacji Orange do końca tego roku, a potem udostępniane mieszkańcom co najmniej 5 godzin przez 5 dni w tygodniu.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-pracownia-orange-jest-w-zasiegu,18180.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna