r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kangoo Jumps powraca!
13-10-2017

Kangoo Jumps powraca!

Wiosną chętnych nie brakowało, dlatego Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku zaprasza na powakacyjne zajęcia "Kangoo Jumps". Spotkania z licencjonowanym instruktorem będą się odbywać raz w tygodniu, a pierwsze jest planowane na niedzielę 15 października o 17.00.
"Kangoo Jumps" to nowa, ale zdobywająca coraz większe grono zwolenników, forma fitness. Są w tej grupie także mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy chętnie brali udział w pierwszym cyklu zajęć, organizowanych przed wakacjami. Zainteresowanie tą formą aktywności deklarowało prawie 30 osób, choć ostatecznie grupa uczestników był mniejsza. 

"Kangoo Jumps" to metoda ćwiczeń w specjalnych butach na sprężynach, która ma pozytywny wpływ na wytrzymałość i poprawia kondycję. Została wymyślona po to, by ograniczyć oddziaływanie podłoża na nogi i pozostałe części ciała oraz uzyskać podczas ćwiczeń maksymalny zwrot energii. Zazwyczaj siła nacisku na podłoże przeciętnego biegacza przewyższa od 2 do 4 razy jego wagę i ma zły wpływ na szkielet i wewnętrzne tkanki organizmu. Z badań wynika, że w pierwszym roku tradycyjnego treningu obrażenia odnosi od 27 do 70 początkujących biegaczy. Problem dotyka także 20 - 30 procent tenisistów.

Organizatorzy zajęć w Trzydniku Dużym podkreślają, że liczba miejsc na "Kangoo Jumps" jest ograniczona a po szczegółowe informacje zapraszają osobiście do GOK albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26. 

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-kangoo-jumps-powraca,18154.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna