r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Strażackie podium w Gościeradowie
25-09-2017

Strażackie podium w Gościeradowie

Podium dla druhów z OSP Węglinek i piąte miejsce OSP Trzydnik Duży to dorobek drużyn z gminy Trzydnik Duży na tegorocznych Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Rywalizację z udziałem 15 zespołów, która odbyła się w niedzielę 24 września w Gościeradowie, wygrała OSP Majdan Obleszcze z gminy Szastarka, drugie miejsce zajęła OSP Podlesie z gminy Krasnik, a trzecie - OSP Węglinek. 

Przed rokiem lepsi od strażaków z OSP Majdan Obleszcze byli druhowie z Trzydnika Dużego, ale tym razem nie udało im się powtórzyć tego sukcesu, m.in. ze względu na kontuzję jednego z zawodników.

Z kolei OSP Węglinek prezentuje w zawodach powiatowych równą formę, ponieważ przed rokiem również stanęła na trzecim stopniu podium. W jej składzie w tym roku znaleźli się: Piotr Dolecki, Marcin Pęcak, Damian Sieczkoś, Jacek Pietras, Robert Łączuk, Michał Stefaniak, Rafał Pęcak i Daniel Stender.

Trzy najlepsze ekipy otrzymały puchary i nagrody finansowe, które ufundował starosta kraśnicki Andrzej Maj, a wręczał, m.in. wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kraśniku i jednocześnie wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień. 

Kolejne emocje strażackie już za tydzień, gdy w Stróży odbędą się powiatowe zawody drużyn młodzieżowych. Gminę Trzydnik Duży będzie reprezentować pięć ekip - dziewczęta z Agatówki i Rzeczycy Księżej oraz chłopcy z Trzydnika Dużego, Olbięcina i Rzeczycy Księżej. 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-strazackie-podium-w-goscieradowie,18054.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna