r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat turnieju piłkarskiego z grafiką piłkarza trzymającego piłkę, datą "14 lipca 2024", informacjami o rejestracji i herbem gminy.
10-07-2024

Zapisy na letni turniej piłki nożnej

Drużyny z gminy Trzydnik Duży, które chcą zagrać w tegorocznej edycji Letniego Turnieju Piłki Nożnej, mają tylko kilka dni na zgłoszenie swoich ekip. Zawody na miejscowym "Orliku" odbędą się w najbliższą niedzielę i tego samego dnia zostanie zamknięta lista uczestników.

Mecze będą rozgrywane w niedzielne popołudnie 14 lipca od 13.00, a system rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych zespołów.

Do rywalizacji mogą przystąpić ekipy złożone z dorosłych piłkarzy, ale zgodnie z regulaminem w składach mogą się znaleźć także osoby niepełnoletnie. W takim przypadku muszą one przedstawić zgodę na udział w turnieju, podpisaną przez rodziców lub opiekunów.

Każda drużyna musi się składać z co najmniej 6 zawodników z bramkarzem i dowolnej liczby rezerwowych.

Zgłoszenia drużyn, które chcą zagrać w piątkowym turnieju, są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 609 793 831.


(fot. organizatorzy)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-zapisy-na-letni-turniej-pilki-noznej,31154.html

 

Plakat turnieju piłkarskiego z grafiką piłkarza trzymającego piłkę, datą "14 lipca 2024", informacjami o rejestracji i herbem gminy.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: