r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Grupa strażaków w mundurach stoi w rządku na trawniku przed drzewami, niektórzy z nich noszą kaski.
02-07-2024

Druhowie z Trzydnika Dużego, Węglinka i Węglina najlepsi

W niedziele 30 czerwca br. na stadionie w Trzydniku Dużym odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn . Wszystkie mierzyły się w ćwiczeniach bojowych i biegu sztafetowym z przeszkodami. Najlepsi okazali się druhowie z Trzydnika Dużego, zaraz za nimi druhowie z Węglinka oraz Węglina.


OSP z Trzydnika Dużego w obydwu konkurencjach osiągnęła wynik 106,60 sekund, co dało jej pierwsze miejsce. Na drugim, z dorobkiem 115,42 s. uplasowała się OSP z Węglinka. Kolejna ekipa z Węglina zakończyła zawody z wynikiem 125,02 s.

Pierwsze miejsce dla OSP Trzydnik Duży wywalczyli: Cezary Drewniak, Jakub Tomczyk, Damian Brzuszkiewicz, Franciszek Płecha, Damian Grzywacz, Mateusz Robak, Paweł Piątek, Arkadiusz Rak.

OSP Węglinek reprezentowali: Łukasz Jarosz, Kacper Gorczyca, Paweł Bryczek, Mateusz Paś, Damian Sieczkoś, Robert Łączuk, Jerzy Kot, Jacek Pietras.

O trzecie miejsce OSP z Węglina walczyli: Mateusz Bębenek, Paweł Fryza, Marcin Malinowski, Daniel Fryza, Michał Kot, Mateusz Magdziak, Jacek Twardygrosz, Marcin Skoczylas.

Wszystkie drużyny biorące udział w niedzielnych zmaganiach odebrały nagrody, otrzymały dyplomy z rąk Prezesa Zarządu Oddziału ZOSP RP w Trzydniku Dużym Krzysztofa Serafina oraz Komendanta Gminnego Mariana Dygusia.

OSP Trzydnik Duży i OSP Węglinek będą reprezentować gminę podczas zawodów powiatowych w Zakrzówku już w najbliższą niedzielę 7 lipca.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: