r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Podwójne podium młodych druhów
25-06-2024

Podwójne podium młodych druhów

Aż dwa spośród trzech zespołów z gminy Trzydnik Duży stanęły na podium Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systemu CTiF. Podczas turnieju, który odbył się w niedzielę 23 czerwca w Gościeradowie, drugie miejsce zajęła MDP Olbięcin, a tuż za nią uplasowali się młodzi druhowie z Trzydnika Dużego.

W rywalizacji na stadionie w Gościeradowie wzięło udział 12 drużyn chłopięcych i mieszanych oraz 4 dziewczęce. Wszystkie mierzyły się w ćwiczeniach bojowych i biegu sztafetowym na 400 metrów z przeszkodami.

 
W obydwu konkurencjach MDP z Olbięcina zdobyła 1020 punktów, co dało jej drugą pozycję. Na trzeciej, z dorobkiem 994 punktów, uplasowała się MDP Trzydnik Duży. Kolejna trzydnicka ekipa, którą była MDP Łychów, zakończyła zawody na siódmym miejscu, zdobywając 935 punktów.

Zarówno w kategorii zespołów chłopięcych i mieszanych, jak i drużyn dziewczęcych, najlepsze okazały się reprezentacje MDP Stróża.

Drugie miejsce w powiecie kraśnickim dla MDP Olbięcin wywalczyli: Piotr Borkowski, Mateusz Maj, Michał Mozgawa, Patryk Zdanowski, Jakub Szymański, Oliwia Sawka, Wiktor Gac, Krzysztof Chmielewski, Patryk Rupieć i Antonina Gac.

Trzecią na podium MDP Trzydnik Duży reprezentowali: Wiktoria Garbacz, Karol Cieślik, Aleksander Jaworski, Alicja Garbacz, Szymon Zięba, Adrian Danielewicz. Marcel Zmorczyński, Jakub Łoszak, Filip Wójcik i Alicja Mazurek.

Najlepsze drużyny odebrały nagrody, a wszystkie zespoły, biorące udział w niedzielnych zmaganiach, otrzymały dyplomy z rąk Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku brygadiera Tomasza Michalczyka, członka Zarządu Powiatu Kraśnickiego Marka Kołtuna, Sławomira Kloca z Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP i wójta gminy Gościeradów Mariusza Szczepanika.


(fot. Mateusz Bębenek, Wojciech Pączek)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-podwojne-podium-mlodych-druhow,31058.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: