r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat wydarzenia z żywymi, kolorowymi plamami farby i konfetti w tle, z informacją o podsumowaniu roku kulturalnego, datą, miejscem i atrakcjami takimi jak występy, poczęstunek oraz napisami w jasnych, wyraźnych literach.
13-06-2024

Młodzi artyści zapraszają

Kończy się sezon artystyczny uzdolnionych dzieci i młodzieży z gminy Trzydnik Duży. Zanim młodzi artyści, którzy uczęszczają na zajęcia w miejscowym ośrodka kultury, rozpoczną wakacje, zapraszają w piątek 14 czerwca na uroczyste podsumowanie swojej prawie rocznej pracy.

Na scenie zaprezentują się artyści w wieku od kilku do kilkunastu lat, którzy rozwijają swoje zdolności taneczne, plastyczne, wokalne i instrumentalne. Podczas piątkowego koncertu wystąpią młodzi wokaliści prowadzeni przez Sławomira Nowaka, gitarzyści, których uczył Stanisław Długosz, muzycy grający na instrumentach dętych, szkoleni przez Kamila Czerwińskiego oraz uczestnicy zajęć z tańca ludowego, które prowadziła Agnieszka Pietrzak i tańca współczesnego, którego uczyła Edyta Biały. Swoimi zdolnościami pochwalą się również akrobaci, ćwiczący pod okiem Darii Just, a także młodzi plastycy, podopieczni Olimpii Koziej-Kuli.
 

Na scenie pojawi się w sumie kilkudziesięciu wykonawców, natomiast na towarzyszącej występom wystawie zostaną zaprezentowane prace plastyczne, przygotowane przez dzieci różnymi technikami.

Organizatorzy spotkania zachęcają rodziców, opiekunów, przyjaciół i miłośników sztuki, muzyki i tańca do podziwiania zdolności artystycznych młodych mieszkańców gminy, a po występach zapraszają do ogrodu na słodki poczęstunek.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mlodzi-artysci-zapraszaja,30992.html?p=1

 

 

Plakat wydarzenia z żywymi, kolorowymi plamami farby i konfetti w tle, z informacją o podsumowaniu roku kulturalnego, datą, miejscem i atrakcjami takimi jak występy, poczęstunek oraz napisami w jasnych, wyraźnych literach.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: