r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kobieta o jasnych, kręconych włosach śpiewa do mikrofonu na scenie, ubrana w jasnożółty strój; w tle niebieskie oświetlenie.
13-06-2024

Podróżą każda miłość jest

Klasa, elegancja i wspaniały głos. Tak najkrócej można podsumować występ Alicji Majewskiej, który odbył się w poniedziałek 10 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Legendzie polskiej estrady towarzyszył kompozytor, pianista i przyjaciel Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet.

Niemal wszystkie bilety na to wydarzenie zostały sprzedane, a wśród słuchaczy byli fani Alicji Majewskiej, którzy przyjechali nawet z Tomaszowa Lubelskiego, Puław czy Lublina. W sali widowiskowej trzydnickiego ośrodka kultury zasiadło około 200 osób, które reprezentowały trzy pokolenia. - Podczas prawie dwugodzinnego koncertu artystka przypomniała największe swoje przeboje, do których teksty napisał m.in. niezapomniany Wojciech Młynarski, a także nowsze kompozycje z tekstami choćby Artura Andrusa. Wszystkie opatrzone zapowiedziami oraz dialogami z towarzyszącym jej od wielu lat Włodzimierzem Korczem - relacjonuje dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota, która poprowadziła koncert.

Oprócz uczty duchowej uczestnicy koncertu chętnie fotografowali się z Alicją Majewską i zbierali autografy artystki, a w podziękowaniu za uroczy wieczór gwiazda polskiej piosenki otrzymała rzęsiste brawa i bukiety kwiatów od organizatorów oraz od fanów. Wśród nich wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.

Podczas poniedziałkowego koncertu Alicji Majewskiej i Włodzimierzowi Korczowi towarzyszył Warsaw String Quartet w składzie - Elżbieta Porębska, Marta Ziarko, Sławomir Talacha i Maksymilian Grzesiak.

Było to drugie takie wydarzenie w GOK w ostatnich tygodniach. W marcu, z okazji Dnia Kobiet, w miejscowym ośrodku kultury śpiewała inna legenda polskiej piosenki i estrady Halina Frąckowiak.

Patronem medialnym obydwu wydarzeń była Informacyjna Agencja Samorządowa.

 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-podroza-kazda-milosc-jest-foto,30989.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: