r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Grupa ludzi w pomieszczeniu, w tym dzieci z certyfikatami i dorosłych, z bannerami w tle.
12-06-2024

Wojewódzkie laury plastyczne w Krasnymstawie

Młodzi plastycy, którzy rozwijają swoje zdolności artystyczne na zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, zostali docenieni przez jury 22. Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie. Jan Kula zdobył nagrodę główną, a Pola Fiutowska – wyróżnienie.

Jan Kula został laureatem w kategorii autorów w wieku przedszkolnym, natomiast Pola Fiutowska otrzymała wyróżnienie za pracę, zgłoszoną w grupie plastyków z klas I - III.

Co roku konkurs odbywa się pod innym hasłem, a tematem tegorocznego była "Rodzina na sportowo". Jan Kula przedstawił w swojej pracy siebie i tatę, chwalących się efektami wspólnego wędkowania, a Pola Fiutowska narysowała rodzinną zabawę na lodowisku.

Obydwoje uczęszczają na zajęcia plastyczne, które w trzydnickim ośrodku kultury prowadzi mama laureata - Olimpia Koziej-Kula.

Tegoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury oceniło aż 603 prace, zgłoszone przez autorów z 93 placówek. Ponad 100 prac jurorzy zakwalifikowali na wystawę, która towarzyszyła gali, podsumowującej artystyczne zmagania.

Podczas uroczystości w MDK w Krasnymstawie Janowi Kuli towarzyszyły mama i jednocześnie opiekunka artystyczna Olimpia Koziej-Kula oraz dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota.

Laureat, także w imieniu swojej koleżanki, odebrał dyplomy, katalogi zawierające nagrodzone i wyróżnione prace oraz upominki rzeczowe, a nauczyciele i opiekunowie otrzymali podziękowania.

 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wojewodzkie-laury-plastyczne-w-krasnymstawie-foto,30987.html

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: