r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Grupa dzieci siedzi na kolorowych poduszkach w półokręgu, wydają się być zaangażowane w rozmowę lub aktywność grupową.
28-05-2024

Nocne zabawy dla dzieci - wolne dla mam

Mamy z gminy Trzydnik Duży z okazji dnia Matki mogły wieczór i cała noc zagospodarować w dowolny sposób. O swoje pociechy nie musiały się martwić, ponieważ zajął się nimi miejscowy ośrodek kultury, który w przeddzień święta mam zorganizował dla dzieci „Nocowanko”.

Przygotowaliśmy moc atrakcji, nikt się nie nudził, a mamy mogły w tym czasie wybrać się na basen, do kina, kawiarni, fryzjera czy SPA albo umówić na randkę z tatą. Na swoje przyjemności miały 14 godzin, ponieważ nasze "Nocowanko" dla dzieci rozpoczęliśmy w piątek 24 maja o 19.00, a zakończyliśmy po śniadaniu w sobotni poranek - relacjonują autorzy pomysłu.

Atrakcje pod hasłem "Nocne marki" rozpoczęły się jeszcze przed zmrokiem od wspólnego ogniska z kiełbaskami. Potem około 20-osobowa grupa dzieci w wieku od 9 do 13 lat przeniosła się do budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Duży. Przez kilka kolejnych godzin uczestnicy "Nocowanka" śpiewali, grali, tańczyli i wykonywali ćwiczenia akrobatyczne. Spotkali się również z Dariuszem Jarzyną z Trzydnika Dużego Kolonii, który przygotował dla nich pokazy i zabawy archeologiczne.

O nocne atrakcje zadbali instruktorzy trzydnickiego ośrodka kultury i wolontariusze - Daria Just, Agnieszka Szymańska, Sławomir Nowak i Piotr Pizoń oraz dyrektor placówki Ewa Sobota.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nocne-zabawy-dla-dzieci-wolne-dla-mam-foto,30898,1.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: