r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Przepraszam, ale wygląda na to, że nie przesłałeś żadnego zdjęcia. Jeśli wyślesz zdjęcie, chętnie je opiszę w obrębie podanego limitu znaków.
24-05-2024

Podróż, z której nie chce się wracać

Pochodzi z Gościeradowa, mieszka w Lublinie, a w tym tygodniu podzieli się swoją pasją fotografowania z mieszkańcami Trzydnika Dużego. Miejscowy ośrodek kultury zaprasza w piątek 24 maja na wernisaż wystawy zdjęć Mateusza Morszczyzny.

- To będzie prawdziwa gratka dla miłośników fotografii i niezapomniana podróż, z której nie będziemy chcieli wrócić - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Jego bohater, Mateusz Morszczyzna, jest absolwentem turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Marii Curkie-Skłodowskiej w Lublinie. W stolicy regionu mieszka i pracuje, a wolne chwile poświęca na fotografowanie, które jest jego głównym hobby, pasją i ulubioną formą relaksu. Robieniem zdjęć zajmuje się od prawie 20 lat, czyli od czasu, gdy ojciec kupił mu pierwszy aparat cyfrowy. Jak sam przyznaje najwięcej przyjemności sprawia mu fotografowanie krajobrazu i przyrody, ale nie obce są mu także inne rodzaje fotografii, w tym fotografia okolicznościowa i portret.

Rok 2023 był dla Mateusza Morszczyzny bardzo udany. Miał swoją pierwszą wystawę, został laureatem ważnego konkursu, wziął udział w plenerze zagranicznym i rozpoczął poważną współpracę, związaną z jego pasją.

O wszystkim będzie można z nim porozmawiać podczas piątkowego wernisażu w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Początek o 12.00.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-podroz-z-ktorej-nie-chce-sie-wracac,30875.html?p=1

 

 

Plakat wydarzenia zatytułowanym "Wystawa Fotografii" odbywającym się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Zdjęcia przyrody i krajobrazów zamieszczone w siatce, informacje o patronacie i daty.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: