r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat imprezy "Stacja Poezja" z grafiką przypominającą czarno-żółtą spiralę i białym tekstem, w tym nazwa wydarzenia i "25. Powiatowe Spotkania Poetów".
15-05-2024

Przypomnienie dla poetów

Kończą się przygotowania do jubileuszowej, bo 25. edycji Powiatowych Spotkań Poetów "Stacja poezja". Organizowanej z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym przypominają, że na zgłoszenia czekają do najbliższego piątku, a na przesłuchania zapraszają 24 maja.

Na "Stacji poezja" każdy sam czyta lub recytuje dwa napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, których nie prezentował w poprzednich edycjach poetyckich spotkań w Trzydniku Dużym.

Wiek czy dorobek literacki nie mają znaczenia. Teksty można zgłaszać do trzydnickiego ośrodka kultury do 17 maja, a niezbędne formularze i pełny regulamin są dostępne na stronie: goktrzydnik.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w GOK w Trzydniku Dużym albo 81 826 18 00 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem imprezy.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-przypomnienie-dla-poetow,30830.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: