r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Grupa osób stoi ustawiona w rzędzie w pomieszczeniu, uśmiechając się do kamery. Osoba pośrodku trzyma bukiet kwiatów. Na ścianie widoczne są herb i flaga.
07-05-2024

Z referatu infrastruktury na stanowisko wójta

Elżbieta Kowalczyk odchodzi ze stanowiska kierownika Referatu Infrastruktury i Planowania Przestrzennego Urzędu Gminy Trzydnik Duży. Z dotychczasowym miejscem pracy pożegnała się w poniedziałek 6 maja, by dzień później objąć funkcję wójta gminy Szastarka.

Dotychczasowa pani kierownik była zatrudniona w urzędzie w Trzydniku Dużym od kwietnia 2020 roku. To były cztery lata bardzo owocnej współpracy, a pani Elżbieta Kowalczyk okazała się osobą nie tylko rzetelnie wykonującą swoje obowiązki, ale również lubianą i szanowaną zarówno przez pracowników urzędu, jak i radnych czy mieszkańców - podkreśla wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin. Razem z innymi pracownikami wójt Serafin podziękował byłej już pani kierownik za pracę na rzecz gminy, życząc powodzenia na nowym stanowisku.

Objęcie funkcji wójta gminy Szastarka to dla Elżbiety Kowalczyk powrót do miejsca, w którym pracowała przez 10 lat. Po odejściu z urzędu gminy była zatrudniona w firmie "Strabag" m.in. przy budowie drogi ekspresowej S19, a ostatnie 4 lata poświęciła na pracę w gminie Trzydnik Duży.

W kwietniowych wyborach Elżbieta Kowalczyk była jedną z czwórki kandydatów na wójta gminy Szastarka. W drugiej turze zdobyła poparcie prawie 62 procent głosujących, pokonując dotychczasowego wójta.

(fot. UG Trzydnik Duży)
 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-z-referatu-infrastruktury-na-stanowisko-wojta,30783.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: