r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Mężczyzna w garniturze stoi z mikrofonem przed salą z siedzącymi ludźmi, w tle sceny i okna.
07-05-2024

Nowa kadencja wójta i rady rozpoczęta

W poniedziałek 6 maja rozpoczęła się nowa kadencja Rady Gminy Trzydnik Duży, a Krzysztof Serafin rozpoczął kolejne 5 lat jako wójt tej gminy. Podczas pierwszej sesji radni i wójt złożyli ślubowanie oraz odbyły się wybory przewodniczącego rady i jego zastępców.

Dla Krzysztofa Serafina jest to druga kadencja na stanowisku wójta. W tegorocznych wyborach jego kandydaturę poparła ponad połowa głosujących.

Podczas poniedziałkowych obrad wójt i radni odebrali zaświadczenia o wyborze od przewodniczącej gminnej komisji wyborczej Małgorzaty Naborczyk, a także wybrali prezydium. Nowym przewodniczącego rady został Grzegorz Radwan, który jest radnym od 2006 roku, a na stanowisku szefa rady zastąpił Ryszarda Serafina. Funkcje wiceprzewodniczących, tak jak w poprzedniej kadencji, będą pełnić Marzena Frania i Jerzy Kot.

Mandaty w nowej Radzie Gminy Trzydnik Duży objęli również: Mariusz Wiciński, Marcin Łukasik, Sylwester Flis, Łukasz Kula, Grzegorz Czerwonka, Mariusz Bury, Piotr Wojtan, Wojciech Nawrocki, Piotr Szkutnik, Sebastian Dziedzic, Ryszard Dolecki i Michał Herbet.

(fot. UG Trzydnik Duży)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nowa-kadencja-wojta-i-rady-rozpoczeta-foto,30781,1.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: