r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Żółte tło z napisem "43. Mały Konkurs Recytatorski", obok otwarta książka, gwiazdki i dekoracje graficzne.
06-05-2024

Mali recytatorzy przed konkursem

Dzieci i młodzież z gminy Trzydnik mogą już pracować nad repertuarem na tegoroczny Mały Konkurs Recytatorski. Eliminacje gminne odbędą się 17 maja, a termin przesyłania zgłoszeń do miejscowego ośrodka kultury, upływa cztery dni wcześniej.

Będzie to już 43. edycja konkursowych zmagań z udziałem uczniów szkół podstawowych. W porównaniu z poprzednimi, w tym roku organizatorzy z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zmienili sposób rejestracji uczestników i kategorie, w których będą oceniani mali recytatorzy. Chętni mogą się zgłaszać na przesłuchania tylko online, a nagrody i nominacje zostaną przyznane w czterech, a nie jak do tej pory, w trzech grupach wiekowych.

Oddzielnie będą klasyfikowani recytatorzy z klas I - II, III - IV, V - VI i VII - VIII. Każdy z uczestników powinien przygotować jeden wiersz lub fragment prozy, nieprezentowany w innych konkursach. Tematyka utworów jest nieograniczona.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook’u, a dodatkowe informacje można uzyskać za pomocą komunikatora messenger, mailowo pod adresem: goktrzydnik@o2.pl i telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Najlepsi uczestnicy eliminacji gminnych zdobędą nominacje do turnieju powiatowego, który odbędzie się 21 maja w Dzierzkowicach. Finał 43. Małego Konkursu Recytatorskiego jest planowany między 4 a 6 czerwca w CSK w Lublinie.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mali-recytatorzy-przed-konkursem,30763.html?p=1

 

 

Plakat konkursu recytatorskiego z kolorową grafiką przedstawiającą latające książki i dwie postaci: jedna unosząca się w powietrzu z rozwianymi włosami i rozłożonymi rękami, druga siedząca w pozycji lotosu z książką na kolanach. Informacje o wydarzeniu, datę i kontakt poniżej.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: