r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
02-05-2024

Międzygminny rajd rowerowy

Można w przyjemnej atmosferze poznać ciekawe zakątki powiatu kraśnickiego, a przy okazji uczcić ważne wydarzenie historyczne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy jeszcze nie mają pomysłu na długi majowy weekend, powinni rozważyć propozycję udziału w trzecim Rajdzie "Z konstytucją na rowerze", prowadzącym przez gminy Gościeradów i Trzydnik Duży.

Wyprawa odbędzie się 3 maja. By wziąć w niej udział, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Decyzję można podjąć w ostatniej chwili, ale na starcie trzeba się pojawić przed wyruszeniem na trasę.

Tym razem rowerzyści rozpoczną jazdę na placu Targowym w Gościeradowie Ukazowym, a do przejechania będą mieć 22 kilometry. Zapisy chętnych rozpoczną się w świąteczny piątek o 12.30, a pół godziny później cykliści wyruszą na trasę, której meta została wyznaczona na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzeczycy Ziemiańskiej w gminie Trzydnik Duży.

W pakietach startowych organizatorzy mają dla uczestników m.in. pamiątkowe koszulki, a na mecie uczestnicy rajdu odbiorą okolicznościowe medale, a także będą mieć szansę na wylosowane 1 z 6 rowerów.

Wyprawie będzie towarzyszyć festyn w Rzeczycy Ziemiańskiej z pokazami sprzętu strażackiego i wojskowego, występami miejscowych artystów, a także degustacją lokalnych przysmaków i dmuchanymi zjeżdżalniami dla najmłodszych.

Trzeci Rajd "Z konstytucją na rowerze" organizują gminy Gościeradów i Trzydnik Duży, Stowarzyszenie "Wschód Lubelskich Serc", Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Gościeradów oraz ZSP w Rzeczycy Ziemiańskiej. Do udziału w tegorocznej eskapadzie zachęcają również patroni honorowi, którymi są Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, posłowie Anna Baluch i Kazimierz Choma oraz starosta kraśnicki Paweł Kudrel.


(fot. organizatorzy)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-miedzygminny-rajd-rowerowy,30753.html?p=1

 

Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: