r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Reklama wydarzenia "Nocne Marki" z rysunkiem chłopca siedzącego na półksiężycu i wpatrującego się w gwiazdy, informacja o nocowaniu dla dzieci oraz data i kontakt.
16-04-2024

NOCOWANKO na Dzień Matki

Nietypową propozycję z okazji zbliżającego się Dnia Matki ma Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Duży. W przeddzień dorocznego święta placówka organizuje… "Nocowanko".

- Zaproszenie nie dotyczy bezpośrednio mam, lecz ich dzieci w wieku od 9 do 15 lat. Bohaterki majowego święta mogą się wybrać na basen, do kina, kawiarni, fryzjera czy SPA albo umówić na randkę z tatą, a my zaopiekujemy się ich pociechami. Na swoje przyjemności będą mieć 14 godzin - obiecuje dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota.

Podczas "Nocowanka" pod hasłem "Nocne Marki" nie będzie miejsca na nudę, ponieważ program kilkunastogodzinnego pobytu w ośrodku kultury jest bardzo bogaty. Będzie m.in.: ognisko z kiełbaskami, śpiewanki turystyczne, dyskoteka, gry planszowe, poranna gimnastyka oraz noc w muzeum z DJ, czyli z... pasjonatem archeologii Dariuszem Jarzyną.

Dzieci są proszone o zaopatrzenie w karimatę lub materac, pidżamę, przybory toaletowe i… dobry humor. Z kolei organizatorzy, oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, zadbają o należytą opiekę i posiłki.

Trzydnickie "Nocowanko" rozpocznie się w piątek 24 maja i potrwa do sobotniego poranka do 9.00.

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 14 maja, chyba że limit 20 miejsc zostanie wyczerpany wcześniej. Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26, mailowo pod adresem: goktrzydnik@o2.pl albo za pośrednictwem komunikatora "Messenger".


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nocowanko-na-dzien-matki,30673.html?p=1

 

 

Reklama wydarzenia "Nocne Marki" z rysunkiem chłopca siedzącego na półksiężycu i wpatrującego się w gwiazdy, informacja o nocowaniu dla dzieci oraz data i kontakt.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: