r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zdjęcie kolażowe z czterema panelami, od lewej: starszy mężczyzna w kapeluszu, pole i ciągnik, rodzina stojąca na zewnątrz, młody mężczyzna przy krowach z tekstem "Mistrzowie AGRO" na górze.
12-04-2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji  MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Kurier Lubelski” oraz  ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach,  następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z gminy kandydatów w  następujących kategoriach:

 Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

KGW w Dąbrowie Cuda Wianki, KGW w Liśniku Małym Liśniczanki, KGW Przy  Stowarzyszeniu Przyjaciół Trzydnika Dużego, KGW w Olbięciniu Przyjazna n Wieś, KGW w Dąbrowie, KGW w Rzeczycy Księżej, KGW w Rzeczycy  Ziemiańskiej, KGW w Woli Trzydnickiej, KGW w Węglinie, KGW w Węglinku,  KGW w Łychowie Gościeradowskim, KGW w Łychowie Szlacheckim

Sołectwo Roku:

Sołectwo Dąbrowa, Sołectwo Olbięcin, Sołectwo Rzeczyca Ziemiańska,  Sołectwo Trzydnik Duży, Sołectwo Trzydnik Mały, Sołectwo Wola  Trzydnicka, Sołectwo Węglin

Rolnik Roku:

Dariusz Zapalski, Mariusz Libida

Lider Społeczności Roku:

Aleksandra Wójcik, Ewa Sobota

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników,  sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności. 

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie  internetowym pod adresem www.kurierlubelski.pl/agro

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego  Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: