r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat 4. Rodzinnego Konkursu Ekologicznego "Ze Starego Coś Nowego" z tematem "EKO-POJAZD". Informacje o terminach, organizatorze, patronacie i sponsorze. Tło z motywem zieleni i ziemi.
11-04-2024

Bądź EKO - Zrób... pojazd!

Wykonać eko-pojazd ze starych niepotrzebnych materiałów i tworzyw. Takie zadanie stoi przed uczestnikami tegorocznego konkursu ekologicznego dla mieszkańców gminy Trzydnik Duży, organizowanego z okazji Dnia Ziemi. Miejscowy ośrodek kultury przypomina, że na propozycje czeka tylko do poniedziałku, a za najciekawsze pomysły obiecuje atrakcyjne nagrody od sponsorów.

To czwarta edycja Rodzinnego Konkursu Ekologicznego "Ze starego coś nowego", w którym mieszkańcy gminy mogą się wykazać troską o środowisko naturalne i kreatywnością.

Zasady są takie jak w poprzednich latach, gdy uczestnicy zmagań wykonywali z surowców wtórnych zabawki, repliki instrumentów muzycznych i obrazy. Zadaniem rodzinnych zespołów jest wykonanie auta lub innego pojazdu wyłącznie z rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia, które można znaleźć w domu.

Propozycje w tegorocznym konkursie trzeba dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym do 15 kwietnia. Trzy najbardziej kreatywne, rodzinne zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody, a pozostali uczestnicy mogą liczyć na nagrody pocieszenia.

Pełny regulamin jest dostępny na profilu trzydnickiego ośrodka kultury na Facebook’u. Eko zabawie patronuje wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, a sponsoruje ją firma "Akpol" Adama Kusia z Rzeczycy Ziemiańskiej.


(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-badz-eko-zrob-pojazd,30650.html?p=1

 

 

Plakat 4. Rodzinnego Konkursu Ekologicznego "Ze Starego Coś Nowego" z tematem "EKO-POJAZD". Informacje o terminach, organizatorze, patronacie i sponsorze. Tło z motywem zieleni i ziemi.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: