r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat wydarzenia "25. Powiatowe Spotkania Poetów - stacja poezja", z datą "24/05/2024", informacjami o prezentacji autorskiej o 10:00 i recitalu o 12:00, na czarnym tle z żółtymi spiralami.
08-04-2024

Zaproszenie dla poetów

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń na 25. Powiatowe Spotkania Poetów "Stacja poezja". W tym roku przesłuchania odbędą się pod koniec maja.

Wiek czy dorobek literacki nie mają znaczenia. Na "Stacji poezja" każdy sam czyta lub recytuje dwa napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, których nie prezentował w poprzednich edycjach poetyckich spotkań w Trzydniku Dużym.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 24 maja, ale termin nadsyłania tekstów do GOK w Trzydniku Dużym upływa tydzień wcześniej.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w trzydnickim ośrodku kultury albo 81 826 18 00 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem imprezy.

Niezbędne formularze i pełny regulamin są dostępne na stronie: goktrzydnik.pl.

Spotkania poetów z powiatu kraśnickiego przez prawie 20 lat odbywały się w Trzydniku Dużym jako konkursy recytatorskie wiersza autorskiego. Od 2017 roku impreza pod hasłem "Stacja poezja" nie ma formuły konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-zaproszenie-dla-poetow,30620.html?p=1

 

Plakat wydarzenia "25. Powiatowe Spotkania Poetów - stacja poezja", z datą "24/05/2024", informacjami o prezentacji autorskiej o 10:00 i recitalu o 12:00, na czarnym tle z żółtymi spiralami.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: