r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat wydarzenia z kolorowymi grafikami i tekstami: "2024, 32. finał WOŚP - tu liczy się gra", data "28.01.2024, Rynek w Zaklikowie" oraz godzina "13:00". Tło zdobione wertykalnymi wzorami.
17-01-2024

Jadą fanty jadą

Pierwsze fanty darczyńców z gminy Trzydnik Duży na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już w Zaklikowie. Na miejscowym rynku 28 stycznia odbędzie się tegoroczny Finał WOŚP, którego partnerem jest trzydnicki ośrodek kultury.

Do Zaklikowa pojechały już m.in. obrazy Lidii Tryki z Woli Trzydnickiej i prace uczestników Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego. - W środę dowieziemy kolejne przedmioty, w tym wykonane haftem krzyżykowym prace Haliny Drzewiej-Sosnówki z Rzeczycy Ziemiańskiej Kolonii i wyroby rękodzielnicze, na przykład aniołki, zestawy upominkowe i słomiane dekoracje "Grupy Koleżanek" z Rzeczycy Księżej. Ponadto Dariusz Jarzyna z Trzydnika Dużego Kolonii zaoferował na WOŚP piłkę "UEFA NATIONS LEGAUE" oraz kilkadziesiąt płyt DVD z seriami filmów "Planeta Ziemia", "Gwiezdne wojny" i "Magia systemu słonecznego" - wylicza w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota.
 

Lista przedmiotów i usług jeszcze nie jest zamknięta. Propozycje można zgłaszać do ośrodka kultury osobiście lub telefonicznie pod numer: 15 873 18 26, albo mailowo na adres: goktrzydnik@o2.pl.

Do występu podczas Finału WOŚP w Zaklikowie szykują się również artyści, związani z trzydnickim ośrodkiem kultury. W niedzielę 28 stycznia na zaklikowskim rynku wystąpią: soliści Kamila Łączuk, Adrian Sendrak i Alicja Mozgawa, zespół taneczny "Cool Crew" prowadzony przez Edytę Biały, zespół Koła Gospodyń Wiejskich "Przyjazna Wieś Olbięcin" oraz trenerka zumby Sylwia Nogal, która razem z uczestnikami zajęć, odbywających się w GOK w Trzydniku Dużym, poprowadzi zajęcia dla wszystkich uczestników imprezy w Zaklikowie.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-jada-fanty-jada,30209.html?p=1

Plakat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z grafiką w intensywnych kolorach, informacjami o finale, datą 28.01.2024, godziną 13:00 i listą zespołów muzycznych.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: