r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat "32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" z abstrakcyjnymi, kolorowymi wzorami w tle i informacją o aukcji charytatywnej z datą 15 stycznia 2024.
08-01-2024

Wielkie Granie w Pomaganie

Trzydnik Duży nie organizuje 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale będzie mieć swój udział w imprezie, która odbędzie się w Zaklikowie. Trzydnicki ośrodek kultury przyjmuje propozycje przedmiotów i usług, które trafią na licytację, a na koncert, który w ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się na zaklikowskim rynku, wysyła swoją reprezentację artystyczną.

"Pomysłów na licytację w żaden sposób nie ograniczamy. Mogą to być wyroby rękodzielnicze, obrazy, gadżety sportowe, książki, albumy, płyty z autografami, kosze upominkowe czy vouchery na usługi, na przykład masaż, makijaż albo stylizację paznokci. Zbieramy praktycznie wszystko, co może pomóc w zakupie sprzętu do leczenia płuc po pandemii, bo taki jest główny cel tegorocznej orkiestry" - czytamy w apelu GOK w Trzydniku Dużym do potencjalnych ofiarodawców.

Propozycje można zgłaszać do 15 stycznia do ośrodka kultury osobiście, telefonicznie pod numer: 15 873 18 26 albo mailowo na adres: goktrzydnik@o2.pl.

Oprócz fantów od twórców, rękodzielników i przedsiębiorców, Trzydnik Duży będzie mieć swoich przedstawicieli na scenie podczas koncert WOŚP w Zaklikowie. Pojawią się na niej m.in.: soliści Kamila Łączuk i Adrian Sendrak, którzy uczą się wokalu na zajęcia w trzydnickim ośrodku kultury od Sławomira Nowaka, zespół taneczny "Cool Crew" prowadzony przez Edytę Biały oraz zespół Koła Gospodyń Wiejskich "Przyjazna Wieś Olbięcin". Na liście gości jest również trenerka zumby Sylwia Nogal, która razem z uczestnikami zajęć, odbywających się w GOK w Trzydniku Dużym, poprowadzi zajęcia dla wszystkich uczestników 32. Finału WOŚP w Zaklikowie.

Podobnie jak w poprzednich latach w samym Trzydniku Dużym w "wielkie granie w pomaganie" włączą się siatkarze. W tradycyjnym turnieju, organizowanym w ramach WOŚP, zagrają w trzydnickiej hali 28 stycznia o 10.00.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wielkie-granie-w-pomaganie,30156.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: