r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Młodzi druhowie potwierdzają formę
18-09-2017

Młodzi druhowie potwierdzają formę

Młodzieżowe drużyny pożarnicze - dziewcząt z Agatówki i chłopców z Trzydnika Dużego nie mają sobie równych. W niedziele 17 września obydwie ekipy kolejny raz wygrały Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze i za dwa tygodnie powalczą w turnieju powiatowym.

Podczas niedzielnych zmagań MDP dziewcząt z Agatówki pokonała rywalki z Rzeczycy Księżej, a chłopcy z Trzydnika Dużego okazali się lepsi od kolegów z Olbięcina. Zwycięska drużyna dziewcząt zdobyła mistrzowski tytuł z przewagą 81 punktów, natomiast różnica między ekipami chłopców wyniosła 40 punktów. 

MDP Agatówka wystąpiła w składzie: Patrycja Kosikowska, Amelia Mazurek, Dominika Bryczek, Klaudia Rychlicka, Karolina Pawlasek, Agnieszka Bator, Julia Szabat, Milena Wójcik i Emilia Olszówka.

Młodzieżową drużynę chłopców z Trzydnika Dużego reprezentowali: Karol Mazur, Hubert Szymański, Radosław Drewniak, Dominik Mazurek, Jakub Biss, Michał Biszczak, Norbert Ożóg, Sebastian Szabat, Nikodem Leszczuk i Paweł Fryza.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, nagrody finansowe i dyplomy, które wręczali wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Trzydniku Dużym Marek Kosikowski i komendant gminny OSP Marian Dyguś, a zmagania młodych druhen i druhów oceniali przedstawiciele Komendy Powiatowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kraśniku.

W zawodach powiatowych, które w tym roku odbędą się 1 października w Stróży w gminie Kraśnik, wystąpią wszyscy uczestnicy turnieju gminnego oraz chłopcy z MDP w Rzeczycy Księżej, którzy nie mogli przystąpić do niedzielnego turnieju gminnego. Limit reprezentantów poszczególnych gmin z powiatu kraśnickiego został zniesiony przed rokiem, by zachęcić do udziału w rywalizacji jak najwięcej jednostek OSP. Dziewczęta z Agatówki i chłopcy z Trzydnika Dużego będą bronić tytułów najlepszych drużyn w powiecie wywalczonych przed rokiem.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mlodzi-druhowie-potwierdzaja-forme,18016.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna