r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Informacja kierownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kraśniku
14-09-2017

Informacja kierownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kraśniku

W terminie 13-27 września 2017 r. można składać wnioski o udzielenie pomocy finansowej dla producentów rolnych, w których gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej powstały szkody w wysokości co najmniej 70% danej uprawy na powierzchni występowania tej uprawy, w wyniku przymrozków wiosennych w 2017 r.

Informuję wszystkich zainteresowanych, że doradcy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kraśniku BEZPŁATNIE pomogą w wypełnieniu takiego wniosku. Zachęcam do skorzystania z takiej pomocy w:

- Biuro PZDR w Kraśniku, ul. Słowackiego 7, tel. 81 8843151, od poniedziałku do piątku w  godz. 7.00-15.00

- Urząd Państwa Gminy, w dzień, kiedy nasz doradca pełni dyżur – wg harmonogramu dostępnego na stronie LODR w Końskowoli i w Urzędzie Gminy.


Wnioski należy składać do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku, ul. Słowackiego 7.

Informacja kierownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kraśniku, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [61.00 KB]

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna