r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Lista kolędników otwarta
04-01-2024

Lista kolędników otwarta

Rozpoczęły się zapisy do udziału w Powiatowym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym. Organizatorzy czekają na zgłoszenia przez tydzień, a na występy zapraszają do trzydnickiego ośrodka kultury 18, 19 i 20 stycznia.

Zgodnie z regulaminem w przeglądzie mogą wziąć udział soliści w różnym wieku, a także zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne i śpiewacze oraz chóry, które przygotowują dwie kolędy lub pastorałki.

Zainteresowani artyści powinni wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją do 10 stycznia na adres: Gminny Ośrodek Kultury, 23-230 Trzydnik Duży.

Pełny regulamin przeglądu, który organizują Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwo Powiatowe w Kraśniku, można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl i profilu placówki na Facebook'u, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26 albo mailowo pod adresem: goktrzydnik@o2.pl.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-lista-kolednikow-otwarta,30137.html

 

Plakat informacyjny o 24. Konkursie Powiatowym Zespołów Kolędniczych w Trzydniku, zawiera daty, godziny, listę kategorii konkursowych i sponsorów, oraz grafiki aniołów i gwiazd.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: