r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Grupa osób stoi na sali sportowej za siatką do siatkówki. Troje stoi na tyle, trzy osoby klęczą z przodu. Wszyscy uśmiechnięci, trzymają plakat.
02-01-2024

Noworoczno-Świąteczny turniej siatkarzy

Cztery drużyny z trzech powiatów i dwóch województw zagrały w Noworoczno-Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w Trzydniku Dużym. Najlepiej spisała się jedna z ekip gospodarzy, którzy wystawili dwa zespoły.

Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. W drodze po końcowy triumf KS GOK I Trzydnik Duży najpierw pokonał zespół z Ożarowa 2:1, potem wygrał z KS GOK II Trzydnik Duży 2:0, a na koniec przegrał z "Gumisiami" Stalowa Wola 1:2.

Na drugiej pozycji zawody ukończyła drużyna z Ożarowa w województwie świętokrzyskim, trzecie miejsce zajęły "Gumisie" ze Stalowej Woli w województwie podkarpackim, a czwartą pozycję zajęła młodsza reprezentacja KS GOK Trzydnik Duży.

W zwycięskiej ekipie zagrali: Patryk Serwatka, Kamil Dębicki, Kacper Kosikowski, Sebastian Wnuk, Jakub Szczepaniak i Konrad Pawlasek.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, a dla wszystkich zespołów organizatorzy przygotowali dyplomy.

 
Turniej otworzył wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, a trofea wręczali członkowie zarządu KS GOK Trzydnik Duży.

Kolejne emocje siatkarskie czekają kibiców w ostatni weekend miesiąca. W niedzielę 28 stycznia w trzydnickiej hali odbędą się zawody w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy turnieju planują udział w rywalizacji ośmiu ekip, ale ostateczna lista uczestników zmagań jeszcze nie jest ustalona.


(fot. KS GOK Trzydnik Duży)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-noworoczno-swiateczny-turniej-siatkarzy,30126.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: