r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plakat informacyjny o Mistrzostwach Powiatowym w Tenisie Stołowym. Zawiera daty, kategorie wiekowe, miejsce wydarzenia i sponsory. Dominuje czerwień i błękit.
08-12-2023

Powiatowe mistrzostwa pingpongistów

Po rocznej przerwie Trzydnik Duży będzie ponownie gościć uczestników Mistrzostw Powiatu Kraśnickiego w Tenisie Stołowym. Zawody są planowane na niedzielę 10 grudnia, a rywalizacja będzie się odbywać w pięciu kategoriach wiekowych.

By wziąć udział w turnieju nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy stawić się w dniu zawodów w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trzydniku Dużym, najpóźniej pół godziny przez losowaniem w poszczególnych kategoriach wiekowych. Te są planowane: dla "skrzatów" na 9.00, dla "młodzików" na 10.00, dla "juniorów" na 11.00, dla "seniorów" na 13.00 i dla "weteranów" na 14.00.

W najmłodszej grupie "skrzatów" będą rywalizować dzieci do IV klasy szkoły podstawowej. W kategorii "młodzik" zmierzą się uczniowie klas V - VII, a w "juniorach" ósmoklasiści i młodzież do 18 lat. W najstarszych grupach zagrają oddzielnie "seniorzy" między 19 a 49 rokiem życia i "weterani" w wieku 50 lat i starsi.

Organizatorzy chcą uhonorować wszystkich uczestników turnieju. Dla każdego tenisisty przygotowali dyplomy, za miejsca IV - VI wręczą także medale, a dla trzech najlepszych zawodników mają również puchary.

Do udziału w zawodach lub kibicowania pingpongistom zachęcają organizatorzy z Klubu Sportowego Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym, patroni imprezy - Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, europoseł Beata Mazurek, starosta kraśnicki Paweł Kudrel i wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin oraz partnerzy, którymi są: LOTTO, Powiat Kraśnicki, Gmina Trzydnik Duży i Stowarzyszenie Wschód Lubelskich Serc.


(fot. KS GOK Trzydnik Duży)
 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-powiatowe-mistrzostwa-pingpongistow,30012.html?p=1

 

Plakat informacyjny o Mistrzostwach Powiatowym w Tenisie Stołowym. Zawiera daty, kategorie wiekowe, miejsce wydarzenia i sponsory. Dominuje czerwień i błękit.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: