r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Seniorzy się bawią
09-08-2017

Seniorzy się bawią

Był taniec śpiew i duża dawka humoru. Seniorzy z gminy Trzydnik Duży udowadniają, że lubią i potrafią się bawić. We wtorek 8 sierpnia razem ze starszymi mieszkańcami Gościeradowa i Świdnika wzięli udział w dancingu, który w ramach „Akcji Senior” odbył się w Marynopolu.

Uczestnicy zabawy w rytm polskich przebojów muzyki rozrywkowej z lat 60, 70 i 80 wykazali się nie tylko niebywałą kondycją, ale również zdolnościami wokalnymi, śpiewając podczas wspólnego biesiadowania. 

Do tańca przygrywała Kapela Ludowa z Trzydnika Dużego. Podczas imprezy były również występy kabaretowe kół gospodyń wiejskich z Rzeczycy Księżej i Łychowa oraz popisy seniorów ze Świdnika. 

Wtorkowy dancing w Marynopolu to jedna z wielu propozycji dla starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży w ramach "Akcji Senior", zainicjowanej przez wójta i miejscowy ośrodek kultury. Wcześniej odbyły spotkania i warsztaty w GOK oraz wycieczka do "Krainy rumianku" koło Parczewa. Organizatorzy akcji już przygotowują kolejne pomysły, których realizacja jest planowana na wrzesień lub październik. 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: