r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Seniorzy się bawią
09-08-2017

Seniorzy się bawią

Był taniec śpiew i duża dawka humoru. Seniorzy z gminy Trzydnik Duży udowadniają, że lubią i potrafią się bawić. We wtorek 8 sierpnia razem ze starszymi mieszkańcami Gościeradowa i Świdnika wzięli udział w dancingu, który w ramach „Akcji Senior” odbył się w Marynopolu.

Uczestnicy zabawy w rytm polskich przebojów muzyki rozrywkowej z lat 60, 70 i 80 wykazali się nie tylko niebywałą kondycją, ale również zdolnościami wokalnymi, śpiewając podczas wspólnego biesiadowania. 

Do tańca przygrywała Kapela Ludowa z Trzydnika Dużego. Podczas imprezy były również występy kabaretowe kół gospodyń wiejskich z Rzeczycy Księżej i Łychowa oraz popisy seniorów ze Świdnika. 

Wtorkowy dancing w Marynopolu to jedna z wielu propozycji dla starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży w ramach "Akcji Senior", zainicjowanej przez wójta i miejscowy ośrodek kultury. Wcześniej odbyły spotkania i warsztaty w GOK oraz wycieczka do "Krainy rumianku" koło Parczewa. Organizatorzy akcji już przygotowują kolejne pomysły, których realizacja jest planowana na wrzesień lub październik. 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: