r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
21-09-2023

Ruszyła kolejna kampania pod hasłem: "Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!"

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy jest organizatorem czwartej edycji Kampanii Społecznej „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj”, która w tym roku odbywa się pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Związku Rzemiosła Polskiego.

Kampania Organizowana jest we współpracy z wieloma innymi organizacjami kominiarskimi w Polsce w trosce o bezpieczeństwo użytkowników budynków w związku z eksploatacją urządzeń grzewczych, przewodów kominowych i wentylacji.


Podsumowanie tej edycji odbędzie się w maju 2024 r. na III Ogólnopolskim Kongresie Kominiarskim. Przesłaniem Kongresu będzie promocja wśród mieszkańców naszego kraju odnawialnych źródeł energii oraz budowy kominów awaryjnych.


Zachęcamy do zapoznania się z komunikatami Prezesa MCK i Prezesa KIK, które są dostępne na stronie: https://kominiarskicech.pl/dokumenty/do-pobrania

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: