r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Wycieczki i inne atrakcje na wakacje
29-06-2017

Wycieczki i inne atrakcje na wakacje

Są jeszcze wolne miejsca na wycieczki, organizowane w ramach wakacyjnych zajęć przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Chętni mogą pojechać do "Energylandii" w Zatorze oraz na warsztaty w Muzeum Wsi Lubelskiej i do kina w Lublinie.

Z podjęciem decyzji zainteresowani powinni się pospieszyć, ponieważ pierwsza wyprawa odbędzie się w piątek 7 lipca, zaś druga jest planowana na czwartek 13 lipca. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263.

Trzydnicki GOK zachęca dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat także do udziału w zajęciach plastycznych, kulinarnych, sportowych, muzycznych i zabaw ruchowych, które będą się odbywać od 3 lipca przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku między 9.00 a 13.00.

Ich uczestnicy będą na przykład składać modele 3D z makaronu i chrupek kukurydzianych, wykonywać etui na telefon z filcu i skarbonki z plastikowych butelek, a także tworzyć plakaty z ziół i świeżych kwiatów. W programie są również: zabawy sportowe na trzydnickim "Orliku", bitwa na balony z wodą, seanse bajkowe, warsztaty origami, rajd rowerowy oraz przygotowywanie kanapek i gofrów. 

Program wakacyjnych spotkań może się jeszcze zmienić, a szczegółowe informacje będą zamieszczane na stronie internetowej GOK w Trzydniku Dużym. 

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wycieczki-i-inne-atrakcje-na-wakacje,17582.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna