r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Środa 21 czerwca 2017 r. będzie dniem otwartym w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie
20-06-2017

Środa 21 czerwca 2017 r. będzie dniem otwartym w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie

W środę, 21 czerwca 2017 r. w godzinach 9.00-15.00 Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w całej Polsce otworzą swoje drzwi dla wyborców. Każdy będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania tych wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

W 49 Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego, usytuowanych w obecnych i dawnych miastach wojewódzkich, urzędnicy KBW będą prezentować proponowaną przez Państwową Komisję Wyborczą kartę w formie broszury formatu A4 oraz alternatywną kartę wielkoformatową w formacie A0. Każdy wyborca będzie mógł podzielić się swoją opinią co do samej karty, jak i propozycji treści informacji o sposobie głosowania. Ponadto wyborcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o prawie do głosowania, udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych oraz zapoznać się z zasadami głosowania w wyborach samorządowych.

Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie

Środa 21 czerwca 2017 r. będzie dniem otwartym w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie, w celu przeprowadzenia konsultacji dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych. Konsultacje przeprowadzone będą w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie, ul. Spokojna 9b w sali konferencyjnej. W tym dniu będą wyłożone do wglądu przykładowe wzory kart do głosowania. Pracownicy delegatury będą informować wyborców o ich prawach, wynikających z Kodeksu wyborczego, uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych i zasadach głosowania w wyborach samorządowych jak również o działaniach stale wykonywanych przez Komisarza Wyborczego w Lublinie i Delegaturę Krajowego Biura Wyborczego: wybory i referenda w toku kadencji, czynności związane z wygaszaniem mandatów i obsadą mandatów, nadzór nad rejestrem wyborców, prowadzenie rejestru korzyści.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna