r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
05-06-2023

Młodzi druhowie znowu na zawodach

Po kilkuletniej przerwie, spowodowanej m.in. pandemią stadion w Trzydniku Dużym będzie ponownie areną zmagań Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Udział w zawodach, które odbędą się w niedzielę 4 czerwca, zapowiedziały wszystkie zespoły chłopców i dziewcząt, działające przy jednostkach OSP w gminie.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta będą rywalizować zgodnie z regulaminem CTIE w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

O miejsca na podium powalczą chłopięce MDP z Agatówki, Olbięcina, Trzydnika Dużego i Rzeczycy Księżej, natomiast w kategorii dziewczęcych drużyn na zawody zgłosiła się tylko MDP Rzeczyca Księża.

Otwarte dla publiczności zmagania rozpoczną się na trzydnickim stadionie o 14.00.

Dwie najlepsze ekipy, po jednej chłopców i dziewcząt, będą reprezentować gminę Trzydnik Duży na zawodach powiatowych, które tydzień później odbędą się w Stróży.

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mlodzi-druhowie-znowu-na-zawodach,29018.html


(fot. arch. UG Trzydnik Duży)

Plakat z informacjami

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: