r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Sport to zdrowie
30-05-2023

Sport to zdrowie

Kilkanaście konkurencji indywidualnych i zespołowych dla dzieci i młodzieży, konkurs sprawnościowy dla rodziców i wystawa fotograficzna, dokumentująca dotychczasowe imprezy. Tak w skrócie wygląda program Gminnego Święta Sportu, które po raz trzydziesty odbędzie się w Trzydniku Dużym.

Impreza organizowana z okazji m.in. Dnia Dziecka odbędzie się w piątek 2 czerwca na trzydnickim stadionie. Zgodnie z wieloletnią tradycją rywalizację sportowców poprzedzi hymn święta sportu skomponowany przez instruktora miejscowego ośrodka kultury.

Wśród konkurencji indywidualnych są m.in.: biegi, skoki w dal i pchnięcie kulą oraz drużynowe rozgrywki piłki nożnej i koszykówki.

Organizatorzy spodziewają się, że we wszystkich konkurencjach weźmie udział około 200 zawodniczek i zawodników ze szkół z Łychowa, Olbięcina, Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej, Trzydnika Dużego i Woli Trzydnickiej. Do udziału w zmaganiach zachęcają również rodziców i byłych uczestników GŚS, dla których przygotowali konkurencje sprawnościowe.

Zmaganiom sportowców będzie towarzyszyć wystawa fotograficzna "30 lat Gminnego Święta Sportu w obiektywie".

Organizatorami święta, które rozpocznie się o 9.00, są wójt i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, a głównym sponsorem Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-sport-to-zdrowie,28992.html?p=1

 

Plakat z informacjami
 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: