r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Drugi turniej LAS
10-03-2023

Drugi turniej LAS

Kolejny sportowy weekend w Trzydniku Dużym. Po Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej, rozegranym przed tygodniem, w najbliższą niedzielę 12 marca w trzydnickiej hali do zmagań wrócą uczestnicy Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta.
Będzie to drugi z trzech turniejów, który ma wyłonić siatkarskich mistrzów. O tytuł walczy osiem zespołów z trzech województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Po inauguracji nowego sezonu LAS, która odbyła się pod koniec lutego, prawie wszystkie drużyny mają szanse na końcowym triumf.
 
W pierwszej grupie "Team" Ożarów wygrał z Nadleśnictwem Gościeradów i KS GOK Trzydnik Duży I, a Nadleśnictwo Gościeradów uległo "Gumisiom" ze Stalowej Woli. Z kolei drużyna z województwa podkarpackiego pokonała KS GOK Trzydnik Duży I.
 
W drugiej grupie od dwóch wygranych LAS rozpoczął GUKS Modliborzyce, który pokonał "Yellowstone" Kraśnik i KS GOK Trzydnik Duży II. Drużyna z Kraśnika, oprócz porażki z Modliborzycami, ma na koncie wygraną z "Wczorajszymi" Janów Lubelski, a "Wczorajsi" zwycięstwo z KS GOK Trzydnik Duży II.
 
W najbliższą niedzielę dokończenie pierwszej serii spotkań. Wtedy też okaże się kto zagra o miejsca 1 - 4, a które drużyny powalczą o pozycje 5 - 8. Ostatni turniej odbędzie się 26 marca.
 
Początek niedzielnych zawodów w trzydnickiej hali o 9.00.
 
(fot. organizatorów)
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna