r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

1 Turniej Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży
24-02-2023

Trzydnik Duży: Inauguracja nowego sezonu LAS

Rozpoczyna się nowy sezon Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. Pierwszy turniej odbędzie się w niedzielę 26 marca o 10.00 w hali sportowej w Trzydniku Dużym, a zwycięzcę rozgrywek poznamy pod koniec marca.

Udział w rywalizacji zapowiedziały: "Gumisie" Stalowa Wola z województwa podkarpackiego, "Team" Ożarów z powiatu opatowskiego w województwie świętokrzyskim, "Wczorajsi" Janów Lubelski i GUKS Modliborzyce z powiatu janowskiego oraz "Yellowstone" Kraśnik, Nadleśnictwo Gościeradów, KS GOK Trzydnik Duży I i KS GOK Trzydnik Duży II z powiatu kraśnickiego.

Podobnie jak w poprzednich latach cały cykl będzie się składać z trzech turniejów, w których mogą zagrać tylko amatorskie zespoły, składające się z co najmniej 6 zawodników w wieku minimum 18 lat. Młodsi siatkarze również mogą zagrać w tym cyklu, ale muszą mieć na udział w zawodach pisemną zgodę opiekuna.

Mecze będą rozgrywane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a o kolejności miejsc w klasyfikacji generalnej będzie decydować liczba zdobytych punktów, a w dalszej kolejności, stosunek wygranych do przegranych setów i bilans bezpośrednich spotkań.

Na najlepsze ekipy czekają puchary, medale i specjalne statuetki.

Po inauguracji nowego sezonu LAS w najbliższą niedzielę kolejne turnieje są planowane na 12 i 26 marca.

Poprzednie rozgrywki wygrał GUKS Modliborzyce, przed "Yellowstone" Kraśnik, KS GOK Trzydnik Duży i "Wczorajszymi" Janów Lubelski.

 

opis plakatu w treści artykułu(fot. organizatorzy) 

źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-inauguracja-nowego-sezonu-las,28513.html

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna