r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Feryjne ostatki w ośrodku kultury
30-01-2023

Feryjne ostatki w ośrodku kultury

Balem karnawałowym zakończyły się tegoroczne ferie, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Zanim uczestnicy zajęć w piątek 27 stycznia rozpoczęli zabawę pieczołowicie się do niej przygotowywali, wykonując m.in. maski.

Tego samego dnia trzydnicką placówkę odwiedziły instruktorki tańca i akrobatyki, które zaprosiły dzieci i młodzież do udziału w zabawach tanecznych. Ostatniego dnia ferii były również warsztaty dekorowania czekoladowych ciastek, konkurs na największą budowlę i wspólny poczęstunek.

Tegoroczne zajęcia feryjne w GOK w Trzydniku Dużym rozpoczęły się 23 stycznia. Codziennie uczestniczyła w nich grupa około 20 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat.

W programie spotkań były m.in. warsztaty plastyczne, kreatywne gry i zabawy, zajęcia taneczne i kulinarne oraz animacje.

Feryjne zajęcia miały również edukacyjny charakter, ponieważ dzieci wzięły udział w warsztatach profilaktycznych o uzależnieniach, które poprowadziła Sylwia Kosikowska-Widarska oraz w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, odbywających się w Pracowni Orange.

Podczas tegorocznych ferii zajęcia prowadzili instruktorzy trzydnickiej placówki - Magdalena Dyjach, Aleksandra Wójcik i Sławomir Nowak, wspierani przez współpracujące z placówką zewnętrzne instruktorki - Edytę Biały, Beatę Górę i Darię Just oraz wolontariuszy - Kingę Latawiec, Lenę Grabowską, Gabrysię Mazurek i Filipa Raka.

Partnerami ośrodka kultury w organizacji feryjnych zajęć byli Gmina Trzydnik Duży i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-feryjne-ostatki-w-osrodku-kultury-foto,28375,1.html

 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: