r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
27-01-2023

WOŚP na sportowo

Siatkarze z Trzydnika Dużego i okolic od ponad 20 lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dla potrzebujących zagrają także w tym roku, rozgrywając turniej, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia.

Udział w zawodach, które rozpoczną się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym o 17.00, zadeklarowało pięć ekip, w tym trzy miejscowe i dwie z Kraśnika. - Dwa lata temu ze względu na pandemię musieliśmy odwołać turniej, a przed rokiem zawody odbywały się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności. Teraz każdy może przyjść, by dopingować siatkarzy i wesprzeć orkiestrę - zachęca pomysłodawca turnieju Robert Nowosad.

Mecze będą rozgrywane systemem "każdy z każdym". Każdy będzie się kończyć po dwóch setach, nawet jeśli będą one oznaczać remis. Pomysłodawcy zawodów podkreślają bowiem, że w tym przypadku nie wynik jest najważniejszy, lecz pomoc potrzebującym.

Zgodnie z tradycją wszyscy siatkarze otrzymają indywidualne podziękowania, a pieniądze, które organizatorzy z urzędu gminy przeznaczyli na nagrody dla nich, zasilą konto Fundacji WOŚP.


(fot. organizatorzy)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wosp-na-sportowo,28372.html?p=1

 plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna