r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

grafika z dużym napisem Wsparcie dla KGW
20-01-2023

Informacja dotycząca naboru wniosków przez Fundusz Sprawiedliwości na wsparcie Kół Gospodyń Wiejskich

Szanowni Państwo, Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, że Fundusz Sprawiedliwości ogłosił nabór wniosków dotyczący wsparcia Kół Gospodyń Wiejskich.

Koło może otrzymać do 5 tys. zł dotacji na zakup sprzętów, które umożliwią jego działalność.

 

Aby otrzymać wsparcie należy:

  • w terminie od 17.01.2023 r. godz.:12:00 do 03.02.2023 r. godz.: 15:00 wypełnić i wysłać wniosek do Funduszu Sprawiedliwości - zadanie gminy.
  • w terminie od 1 marca - 30 września 2023 r.

zorganizować event - wydarzenie informacyjne w zakresie przeciwdziałania przestępczości, w formie pikniku rodzinnego, dożynek, eventu tematycznego i promocyjnego, wewnętrznych spotkań koła lub wyjazdów, na które trzeba zaprosić przedstawicieli instytucji lub organizacji zajmujących się przeciwdziałaniem przestępczości - zadanie koła gospodyń wiejskich

 

Wszystkie informacje związane ze składaniem wniosków znajdują się na stronie Funduszu Sprawiedliwości:

https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/pl/konkursy/przeciwdzialanie-przestepczosci/news,40213,i-nabor-wnioskow-na-powierzenie-realizacji-zadan.html

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: