r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Powiatowe "Święto poezji"
04-05-2017

Powiatowe "Święto poezji"

Organizatorzy Powiatowych Konkursów Recytatorskiego Wiersza Autorskiego zmieniają jego formułę. W tym roku inna będzie również nazwa imprezy, która odbędzie się pod koniec maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

- Postanowiliśmy odstąpić od oceniania uczestników, by zamiast konkursu było to swoiste święto poezji w powiecie kraśnickim i okazja do spotykania osób piszących wiersze. Do tej formuły nawiązuje także nowa nazwa Powiatowe Spotkania Poetów "Stacja Poezja" - wyjaśniają organizatorzy z GOK w Trzydniku Dużym i Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Pozostałe zasady udziału w imprezie nie zmieniają się. Każdy z uczestników, bez względu na wiek czy dorobek literacki, może zaprezentować dwa wiersze o dowolnej tematyce napisane przez siebie, które osobiście czyta lub recytuje, i których nie prezentował w poprzednich edycjach poetyckich spotkań w Trzydniku Dużym.

Spotkanie pod hasłem "Stacja Poezja" odbędzie się 25 maja, a proponowane teksty należy przesłać w wersji papierowej do 18 maja do GOK w Trzydniku Dużym.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 603 685 263 i 15 873 18 26 albo znaleźć na stronach: www.goktrzydnik.com.pl i www.powiatkrasnicki.pl.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-powiatowe-swieto-poezji,17218.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna