r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

"Akcja Senior" - spotkanie III
04-05-2017

"Akcja Senior" - spotkanie III

Starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży nie powinni już szukać zajęcia na przedpołudnie w środę 10 maja. Tego dnia powinni się pojawić w miejscowym ośrodku kultury, gdzie o 10.00 rozpocznie się trzecie spotkanie w ramach programu "Akcja Senior".

Dwa pierwsze spotkania odbyły się w kwietniu, a cały program to pomysł wójta Franciszka Kwietnia i Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym, którzy chcą zmobilizować mieszkańców w wieku co najmniej 60 lat, by wyszli z domów, spotkali się z innymi seniorami, dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz zdobywali nowe umiejętności i miło spędzali wolny czas.

Organizatorzy "Akcji Senior" proponują cykl wydarzeń, warsztatów, spotkań o charakterze edukacyjnym, rekreacyjnym, artystycznym i terapeutycznym. - Gwarantujemy ruch z elementami tańca, śmiech, treningi pamięci, spotkania z ciekawymi ludźmi, coś słodkiego i wycieczki - reklamują swój pomysł jego autorzy.

W dotychczasowych spotkaniach wzięło udział kilkanaście osób, ale pomysłodawcy akcji liczą, że w tę inicjatywę zaangażuje się jeszcze większa liczba trzydnickich seniorów.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-akcja-senior-spotkanie-iii,17219.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna