r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Wokalistów będzie wielu
27-04-2017

Wokalistów będzie wielu

Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj sukces", które odbywają się w Trzydniku Dużym cieszą się niesłabnącą popularnością. W tegorocznych przesłuchaniach zaplanowanych w miejscowym ośrodku kultury na czwartek 27 kwietnia, zapowiedziało udział 55 wokalistów, o 15 więcej niż przed rokiem.

Najwięcej, bo 19, będzie występować w najmłodszej kategorii wiekowej uczniów klas 0 - III. O nominacje do kolejnego etapu konkursu powalczy również 17 ich kolegów z klas IV - VI, 11 gimnazjalistów i 8 wykonawców ze szkół ponadgimnazjalnych.

Gospodarzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym będą reprezentować Magdalena Miśkiewicz, Kamila Radwan i Edyta Świderek, które do konkursu ćwiczą pod kierunkiem Sławomira Nowaka.

Każdy wykonawca przygotowuje po dwa polskie utwory, z których jeden musi pochodzić z jednej z 17 płyt, wydanych po dotychczasowych edycjach konkursu, a wybór drugiej piosenki organizatorzy pozostawiają uczestnikom.

Najlepsi wezmą udział w etapie regionalnym, który odbędzie się między 18 maja a 2 czerwca. Finał jest planowany na drugą połowę czerwca, a laureat Grand Prix i jego instruktor w nagrodę pojadą na wycieczkę do Eurodisneylandu pod Paryżem.

Głównym organizatorem konkursu "Wygraj Sukces" jest Tarnobrzeski Dom Kultury, a współorganizatorami kilkadziesiąt gminnych ośrodków w całym kraju, w tym Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Studio "Pro Media".

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wokalistow-bedzie-wielu,17195.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna